FAQs

Q?

Twoje dane są u nas bezpieczne (RODO)

A.

Szanowni Państwo

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Państwu kilka informacji: Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Państwa prywatności oraz bezpieczeństwa danych osobowych jak również przekazania informacji dotyczących aktywności w sieci, a także na zapewnieniu możliwości realizowania wszystkich przysługujących praw w związku z RODO.

Kto jest administratorem danych?

Administratorem Twoich danych jest firma ETHNet Jarosław Mocek z siedzibą w Ząbkach, przy ul. Powstańców 62A/101 (NIP: 7611074422), dalej zwana Administratorem.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Twoje dane przetwarzane są przez nas w celu świadczenia naszych usług oraz w wypadku wyrażenia stosownych zgód w celach marketingowych. Dane podlegają profilowaniu w celu przedstawienia Ci najbardziej korzystnej i dopasowanej do Twoich preferencji oferty oraz dokonywania analiz, które pozwolą udoskonalać nasze usługi i maksymalnie personalizować komunikację. Zapewnienia większego bezpieczeństwa usług, a tym wykrywania ewentualnych nadużyć. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?

Dane przetwarzane są w celu wykonywania łączących nas z Państwem umów lub w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Administratora w wypadku wyrażenia stosownych zgód, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Jakie są Twoje prawa w stosunku do danych?

Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Państwa zgody lub na czas wykonania łączącej nas z Państwem umowy i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Macie prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuacje oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Z kim kontaktować się celu realizacji swoich praw?

Dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie: https://www.ethnet.com.pl/contacts/

Q?

Jaki jest numer konta wpłat?

A.

Firma:
ETHNet Jarosław Mocek
Powstańców 62A / 101
05-091 Ząbki
NIP: 761-107-44-22
Konto: 71 1020 1042 0000 8502 0110 5733
PKO BP S.A.

Q?

Co zrobić aby korzystać z sieci którą udostępnia ETHNet?

A.

Wystarczy skontaktować się z jeden podanych niżej telefonów obsługi HotLine: 502 447 906 lub 502 447 908

Nasi pracownicy sprawdzą możliwość podłączenia, oraz poinformują o dalszych krokach.

Q?

Kilka minut temu przestał mi działać internet .

A.

Na początek warto sprawdzić czy przypadkiem router podłączony w domu do sieci Internet nie jest zawieszony.
Proponujemy wyłączyć go z prądu na kilka sekund i włączyć ponownie.
Następnie warto sprawdzić, czy przewody podłączone są prawidłowo (zdarza się, że przez przypadek przewód będzie odłączony lub wpięty do złego portu).