O Nas

kilka słów o nas

page2-img1

Jesteśmy firmą z branży informatyki i telekomunikacji.

W stu procentach oparci jesteśmy na kapitale polskim. Nasza działalność jest ściśle związana z obsługą klienta w zakresie dostarczania Internetu oraz usług dodatkowych, świadczenia usługi Help Desk w zakresie zdalnym jak i bezpośrednim.

Dzięki profesjonalizmowi i elastycznemu podejściu do potrzeb użytkowników mogliśmy rozwijać naszą firmę i stać się z jednym z kluczowych lokalnych dostawców.

Dwa lata od rozpoczęcia świadczenia usług telekomunikacyjnych zaczęliśmy prężnie rozwijać drugi filar naszej firmy czyli Dział Obsługi Klienta Biznesowego.

 

Dzięki kompetencjom naszego zespołu oraz przemyślanej strategii możemy świadczyć naszym klientom szeroki pakiet usług na najwyższym poziomie, oraz zapewnić stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Współpraca z nami charakteryzuje się kompleksowością , elastycznością i profesjonalizmem. Nasi klienci posiadają dostęp do wyspecjalizowanych inżynierów IT przez 24h/dobę 365 dni w roku.

 

Dużą wagę przykładamy do innowacyjności proponowanych przez nas rozwiązań dlatego właśnie nieustannie poszukujemy i wdrażamy najnowsze rozwiązania techniki informatycznej i telekomunikacyjnej. Priorytetem dla nas są szkolenia i inwestowanie w naszych pracowników, którzy dzięki swojej wiedzy pomagają we wszelkiego rodzaju problemach natury IT. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy partnerem, który swoją wiedzą i profesjonalizmem jest podporą dla naszych klientów, pozwalając im bezstresowo zagłębić się w świat Internetu. Solidność, rzetelność i profesjonalizm to podstawowe wartości, które wyznajemy w obsłudze powierzonych nam sieci i projektów.

co oferujemy

1

Usługi ściśle związane z instalacją i utrzymaniem infrastruktury zarządzającej w Państwa firmie.
Specjalizujemy się we wdrażaniu oraz administracji Active Directory – Windows Server 2012/2008/2003.
Wdrażaniu oraz administracji systemów Unix/Linux,
Wdrażaniu oraz administracji systemów Wirtualnych VMWare, Hyper-V

2

Usługi związane z budową, eksploatacją i utrzymaniem infrastruktury technicznej sieciowej.
Budowa i eksploatacja wszelkiego rodzaju sieci komputerowych (spawanie światłowodów, zestawianie łącz UTP, sieci Wifi).
Instalacji i obsługi systemów telewizji zbiorczych SAT i DVB-T
Budowie systemów monitorowania obiektów (kamery przemysłowe, internetowe ? systemy Analogowe oraz IP)
W sprzedaży posiadamy szeroką gamę wyspecjalizowanego sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, osprzętu sieciowego oraz akcesoriów

3

Usługi związane z obsługą i wsparciem Informatycznym na miejscu u klienta  oraz zdalnego.
Zapewniamy pełne wsparcie infrastruktury Informatycznej w Państwa firmie z zapewnieniem poprawności działania bezpośrednim (u klienta w siedzibie) lub zdalnym wsparciem.
Zapewniamy wsparcie Hot-Line (24 godziny/dobę),